logo
Propozycje prezentów
W co się ubrać
Porady dla gości
Zapraszamy do sklepu on-line

Eleganckie kieliszki z uniwersalnym zdobieniem

Prezent na ślub - zestaw kieliszków Dobrym pomysłem na prezent ślubny może być zestaw kieliszków z uniwersalnym (stonowanym) zdobieniem. To znaczy zwykłe bezbarwne zdobienie, bez srebrnych czy złotych elementów.
Zaletą takiego zdobienia jest to, że jest bardziej uniwerslane i tym samym może się spodobać większej liczbie ludzi. Zestaw taki też będzie łatwiej dopasować do wystroju wnętrza. Wiadomo złote kieliszki nie wszędzie pasują.

Chcemy zaproponować kilka zestawów z takim zdobieniem. Na zestawy składają się kieliszki do wina, do szampana, kieliszki do wódki lub likieru (nalewek) oraz szklanki. Szkło to oczywiście najwyższej jakości kryształ wykonany w czeskich hutach szkła. Wszystko sygnowane jest znaczkiem Bohemia.

Jeden z zestawów ma bardzo klasyczny dekor i wydaje się być zdecydowanie dopasowany do takich własnie wnętrz. Chociaż niektórym udaje się go wkomponować również do nowoczesnych wnętrz.

Drugi zestaw jest zdobiony w motywy bardziej nowoczesne aczkolwiek dopasowany jest zarówno do nowoczesnych wnętrz jak i tych bardziej klasycznych. Jego nazwa "Lady Hamilton" dobrze odwzorowywuje klimat stołu na jakim powinien się znaleźć.

Oceń artykuł:
Ocena: 0 / 5 (głosowało: 0)

Przeczytaj wiecej o: prezent , wino , alkohol , szkło

Zdjęcia powiązane ze stroną:

Prezent Na Ślub © 2012

Porady dla gości weselnych | Propozycje prezentów ślubnych | W co się ubrać