logo
Propozycje prezentów
W co się ubrać
Porady dla gości
Zapraszamy do sklepu on-line

Moda ślubna

Strój świadka – jak wybrać garnitur i koszulę

Do najważniejszych obowiązków świadka należy urządzenie wieczoru kawalerskiego, podpisanie aktu ślubu, a zwykle także roznoszenie alkoholu podczas przyjęcia weselnego. Podobnie jak pan młody, musi on dobrze prezentować się na ślubie i weselu. Obowiązkowy strój świadka to garnitur, elegancka koszula i podkreślający rangę uroczystości dodatek – krawat lub mucha.

Ciążowa sukienka na wesele

Spodziewasz się dziecka i wybierasz się na wesele? Nie wiesz jaką sukienkę założyć? Ciążowa sukienka na wesele powinna być przede wszystkim wygodna. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by połączyć komfort z najnowszymi trendami. Sprawdź, jakie propozycje weselnych sukienek przygotowaliśmy dla przyszłych mam.

Idealna sukienka na wesele dla mamy

Choć podczas wesela wszyscy zaproszeni goście największą uwagę zwracają na suknię panny młodej; o eleganckim, szykownym, a przede wszystkim gustownym ubraniu nie mogą zapomnieć również mamy młodej pary.

Jak ubrać się na wesele córki lub syna? Skorzystaj z naszych podpowiedzi i znajdź idealną sukienkę dla weselnej mamy.

Strój na wesele dla puszystej

Nosisz rozmiar XL lub większy? Nawet, jeśli na co dzień nie przywiązujesz dużej wagi do stroju, wybierając się na ślub przyjaciół lub kogoś z rodziny, chcesz wyglądać modnie i atrakcyjnie. Pytanie tylko; jak znaleźć idealny strój na wesele dla puszystej?

Idealna suknia wieczorowa

Kilkadziesiąt lat temu świat znał proste rozwiązania dotyczące wszelkiego rodzaju sukni. Kobiety miały do wyboru dwie może trzy suknie różnego stylu w kilku różnych kolorach. Żadna z kobiet, nawet nie pomyślała by była możliwość, która pozwalałaby zdobić jej suknie diamentom czy innym kamieniom szlacheckim

Męska rzecz: Facet u kosmetyczki

Jak się okazuje, kompleksy na tle swojego ciała mogą mieć również i panowie, a co za tym idzie, coraz częściej mężczyzna może zobaczyć na półce w sklepie kosmetyki skierowane specjalnie dla niego.

Prezent Na Ślub © 2012

Porady dla gości weselnych | Propozycje prezentów ślubnych | W co się ubrać