logo
Propozycje prezentów
W co się ubrać
Porady dla gości
Zapraszamy do sklepu on-line

Porady dla gości

Strona: 1 | 2

Najlepszy moment na wręczanie prezentów ślubnych

Mnóstwo zaproszonych gości miewa wątpliwości w jakim momencie wręczyć podarunek. Należy to zrobić przed uroczystością w kościele? Tuż po zakończeniu ceremonii, a może dopiero na sali weselnej?

Pakowanie prezentów ślubnych

Ślub to niezwykle ważna uroczystość, dlatego też, warto poświęcić dużo uwagi pakowaniu podarunków.

Najmodniejsze prezenty zamiast kwiatów

Zostaliśmy zaproszeni na ślub… mamy już przyszykowaną kreację, znamy datę tej uroczystości, i w zasadzie jesteśmy już gotowi. Ale zaraz, chyba zapomnieliśmy o jakimś istotnym szczególe. Oczywiście, musimy pomyśleć nad stosownym prezentem.

Listy prezentowe

Listy prezentowe stają się coraz bardziej popularnym pomysłem. Dzięki takiej opcji świeżo upieczeni małżonkowie unikną dublowania się prezentów.

Drogocenne prezenty ślubne

Podarunki ślubne klasyfikowane są także pod względem zażyłości z Parą Młodą. Inne prezenty kupują rodzice i dziadkowie, a jeszcze inne dalsi krewni i znajomi. A jakie drogocenne prezenty będą najmilej widziane przez Parę Młodą?

Prezenty ślubne z dedykacją

Przeglądając różne oferty można trafić na wiele ciekawych pomysłów. Niektóre prezenty mogą być klasyczne i bardzo stonowane, a inne mogą wywodzić się rodem z najbardziej szalonych fantazji. To na co się zdecydujemy powinno być uzależnione od zażyłości z Parą Młodą. Dobrym miejscem na szukanie prezentów ślubnych są sklepy z biżuterią.

Niechciane prezenty ślubne

Zaproszeni goście mogą wybierać z pośród prezentów klasycznych, nowoczesnych i praktycznych. Są jednak takie upominki, których bezwzględnie nie powinno wręczać się na ślubie.

Prezenty dla gości weselnych

Jednym słowem ślub to prezenty. A gdyby tak w tym wyjątkowym dniu role się odwróciły? Gdyby świeżo upieczeni małżonkowie w ramach podziękowania dla gości również wręczali im jakieś upominki?

Prezenty od świadków

W trakcie wesela świadkowie mają sporo pracy. Dobry świadek musi być przygotowany na wiele skomplikowanych sytuacji. I taki fakt wsparcia będzie dla świeżo upieczonych małżonków swoistego rodzaju prezentem.

Pieniądze na prezent ślubny

Jeśli otrzymaliśmy zaproszenie na ślub, to stosunkowo wcześniej musimy przemyśleć kwestię prezentów. Mając do wyboru zakup konkretnego przedmiotu, a wręczenie gotówki, najczęściej wybieramy to drugie.

Strona: 1 | 2

Prezent Na Ślub © 2012

Porady dla gości weselnych | Propozycje prezentów ślubnych | W co się ubrać